Hakkımızda

Hakkımızda

          Hakkımızda bölümümüzde sizlere firmamızın kuruluşu ve sektöre bakış açısı ile ilgili kısa bilgilendirici açıklamalar yapacağız. 

Temelimiz 1993 yılında atıldı, 
         Sürpriz Çiçek Gemlik temelleri 1993 yılında İstanbul’da atılmış olup,Bursa Gemlik’de devam etmektedir.Mağazacılık dışında surprizcicek.net adresi altında Elektronik Ticaret sitesi ile de online olarak Türkiye’nin ve Dünya’nın her noktasına hizmet vermektedir. Ürünleri sadece Online değil Mağazamızda da görebilirsiniz. Buyurun gelin ve her türlü sorunuzu sorun, öğrenin ve ona göre karar verin. Çiçekleri sadece hazırlanmış değil, doğal haliyle de gerçek renklerinde görün.


         Seneler önce online satışa geçtiğimiz yıllarda bizlerde işlerin bu noktaya geleceğini hiç tahmin edememiştik. O yıllarda insanların Kredi kartı ile alışveriş yaparken büyük korku ve endişeler yaşadığı yıllardı. Bu senelerde internet üzerinden çiçek satmak hayal gibi geliyordu. Sabır, internet teknik bilgisi ve çiçek bilgisi bize seneler içerisinde görmek istediğimiz noktaların çok ötesine getirdi.

         Ayrıca sizlere sunmak için seçtiğimiz Çiçeklerde yüksek kalitelerini tercih etmemiz Türkiye de inanılması zor bir işi başarmaktır. Farklı çiçek firmaları da dâhil olmak üzere her ne kadar bu tür yüksek kalitedeki ürünlerin bu fiyatlara bulunmasının imkansız olduğu belirtilse de biz sizin için imkansızı başarıyoruz.